Stemple drewniane okrągłe

Kołki drewniane okrągłe do pieczatekMax od lat szczyci się największym wyborem stempli drewnianych. Choć wydawałoby się, iż obecnie stemple drewniane odchodzą do lamusa, zastępowane powoli przez pieczątki automatyczne,  wciąż  drewniane kołki mają rzesze wielbicieli.  Stemple drewniane okrągłe  są niezwykle popularne i często wykorzystywane do wykonania stylowych pieczątek: okolicznościowych, ozdobnych, zawierających piktogramy, ex libiris.

Stemple okrągłe wymiary

Oferujemy  stemple drewnianych  o średnicy od 20 do 100 mm.  Należy pamiętać, iż płytka tekstowa musi mieć średnicę o co najmniej 2 mm mniejsza niż sam stempel drewniany.  Dzięki temu cała powierzchnia stempla odbija się wyraźnie.  Różnica większa niż 2 mm ( na korzyść stempla) nie stanowi technicznego problemu. Do każdego zamówienia staramy się dobrać najbliższy możliwy wymiar stempla okrągłego.  Jeśli zależy Państwu , aby zarówno podstawa stempla jak i odbicie były okrągłe to jest to możliwe do średnicy 98 mm.

Poza kołkami standardowymi posiadamy także stemple drewniane okrągłe o rzeźbionej głowni. Więcej na ich temat znajdą Państwo na stronie: kołki ozdobne. Jeśli potrzebują państwo wykonać stempel z odbiciem okrągłym o średnicy większej niż 100 mm , można zastosować stemple kwadratowe. Oferują one możliwość umieszczenia płytki tekstowej o średnicy do 143 mm w wypadku stempli kołyskowych lub 148 mm w wypadku stempli o podstawie płaskiej.

Stemple – kształt odbicia a kształt stempla

Stemple okragłe w naszej ofercie umożliwiają wykonanie odbicia o średnicy do 98 mm. Jeśli potrzebują Państwo większy rozmiar, możliwe jest wykonanie okrągłej gumki i podklejenie jej na stemplu  kwadratowym. Należy bowiem zaznaczyć, iż kształt stempla może różnić się od kształtu odbicia.  Stosując stemple kwadratowy zamiast okrągłego możemy uzyskać pieczątkę o średnicy do 148 mm.

Nie znalazłeś ... ? Sprawdź pełną ofertę stempli w naszym sklepie online

Największy wybór stempli drewnianych na rynku, ponad 120 modeli od 15 mm do 200x150 mm.
Kup teraz