Automaty samotuszujące2018-05-13T10:08:59+00:00

Oceń stronę

 
4.5452

AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE COLOP, TRODAT WAGRAF – NAJWIĘKSZY WYBÓR OD RĘKI

Automaty samotuszujące są obecnie najpopularniejszym nośnikiem pieczątek. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę na możliwości jakie pieczątki automatyczne oferują. Są niezwykle wydajne, występują w wielu wymiarach i kształtach, mają ciekawą stylistykę i w połączeniu z płytka tekstową grawerowaną laserem, oferują najlepszą dostępną jakość. Umożliwiają wykonanie pieczątek z tekstem i datą bądź numerem, a także pieczątek wielokolorowych.
Automaty samotuszujące zajmują czołowe miejsce w ofercie wszystkich cenionych producentów pieczątek, czyli firm: Colop, Trodat i Wagraf.
Najpopularniejsze pieczątki automatyczne zwane standardowymi mają kształt prostokąta, występują w 4 wielkościach od 25×8 mm do 55×20 mm. Dzięki optymalnemu dopasowaniu doskonale sprawdzają się w wypadku większości pieczątek firmowych, imiennych, faksymile czy prostych pieczątek księgowych.
Czasami istnieje jednak potrzeba zastosowania automatów samotuszujących o nietypowym wymiarze lub kształcie. Takie produkty mają w swojej ofercie dwie firmy: Colop i Trodat . Polecamy szczególnie produkty Colop, które szczególnie w wypadku niestandardowych kształtów i wielkości charakteryzuje najwyższa trwałość i doskonała ergonomia. Oferta automatów samotuszujących Colop jest niezwykle szeroka i obejmuje ponad 80 modeli od 10 mm średnicy po jeden z największych automatów na rynku: Colop 3900 o wymiarze płytki 103×53 mm.

Więcej szczegółowych informacji na temat konkretnych produktów znajdą Państwo na stronach:

Pieczątki  Colop – automaty samotuszujące,  automaty metalowe, pieczątki mobilne

Pieczątki Wagraf- automaty standardowe,  metalowe szkieletowe, datowniki

Pieczątki Trodat – automaty samotuszujące plastikowe, metalowe-szkieletowe, datowniki, pieczątki mobilne

Automat samotuszujący
Colo,Trodat, Wagraf
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/Trodat-automat-4913_zielony2.jpg
Automaty samotuszujące znanych firm Colop, Wagraf , Trodat
Pieczątki
12-300
PLN
Max pieczątki automatyczne