Automaty samotuszujące 2018-03-31T18:32:01+00:00

Oceń stronę

 
4.5452

AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE COLOP, TRODAT WAGRAF – NAJWIĘKSZY WYBÓR OD RĘKI

Automaty samotuszujące są obecnie najpopularniejszym nośnikiem pieczątek. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę na możliwości jakie pieczątki automatyczne oferują. Są niezwykle wydajne, występują w wielu wymiarach i kształtach, mają ciekawą stylistykę i w połączeniu z płytka tekstową grawerowaną laserem oferują najlepszą dostępną jakość. Umożliwiają wykonanie pieczątek z tekstem i datą bądź numerem, a także pieczątek wielokolorowych.
Automaty samotuszujące zajmują czołowe miejsce w ofercie wszystkich cenionych producentów pieczątek, czyli firm: Colop, Trodat i Wagraf.
Najpopularniejsze pieczątki automatyczne zwane standardowymi mają kształt prostokąta, występują w 4 wielkościach od 25×6 mm do 55×20 mm. Dzięki optymalnemu dopasowaniu doskonale sprawdzają się w wypadku większości pieczątek firmowych, imiennych, faksymile czy prostych pieczątek księgowych.
Czasami istnieje jednak potrzeba zastosowania automatów samotuszujących o nietypowym wymiarze lub kształcie. Takie produkty mają w swojej ofercie dwie firmy: Colop i Trodat . jednak w oparciu o zdobywane od 1995 roku doświadczenie polecamy szczególnie produkty Colop, które charakteryzuje najwyższa trwałość i doskonała ergonomia. Oferta automatów samotuszujących Colop jest niezwykle szeroka i obejmuje ponad 80 modeli różnych kształtów i wielkości . Poczawszy od małych automatów okrągłych  o średnicy  12 mm po największy dostępny na rynku automat metalowy szkieletowy Colop 3900 o polu tekstowym 103×53 mm.

Więcej szczegółowych informacji na temat konkretnych produktów znajdą Państwo na stronach:

Pieczątki  Colop – automaty samotuszujące,  automaty metalowe, pieczątki mobilne

Pieczątki Wagraf- automaty standardowe,  metalowe szkieletowe, datowniki

Pieczątki Trodat – automaty samotuszujące plastikowe, metalowe-szkieletowe, datowniki, pieczątki mobilne

 

 

 

Automat samotuszujący
Colo,Trodat, Wagraf
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/Trodat-automat-4913_zielony2.jpg
Automaty samotuszujące znanych firm Colop, Wagraf , Trodat
Pieczątki
12-300
PLN
Max pieczątki automatyczne