Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Oceń stronę

 
Tusz do pieczątek Noris
Tusz do pieczątek w wielu kolorach

Tusz do pieczątek w wielu kolorach

Tusze Noris znane są z cieszących się od lat dużą popularnością automatów Trodat. Charakteryzują się doskonałą jakością, wysokim stopniem krycia, dużą wydajnością i zapewniają doskonałe odbicie z wysokim nasyceniem koloru. Noris to przede wszystkim tusze wodne w kolorach standardowych: czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim. Jednak marka ta posiada w swojej ofercie również tusze w kolorach niestandardowych oraz tusze fluorescencyjne. Noris kolory niestandardowe to: burgund, pomarańczowy, brązowy, różowy. Noris tusze fluorescencyjne to kolory: różowy, pomarańczowy, żółty, zielony.

Tusz Noris standardowo występuje w opakowaniach 25 ml. Można go stosować zarówno do pieczątek polimerowych jak i grawerowanych laserowo. Znajduje zastosowanie do typowych powierzchni wchłaniających: papier, tektura, surowe drewno. Na specjalne zamówienie dostępne są opakowania 1 litr.

Leave a Reply

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi