Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Ekspresowy wyrób pieczątek - tylko w max wykonasz pieczątki tak szybko, nawet od ręki

Oceń stronę

 
4.2417

Pieczątki w trybie ekspresowym wykonane są w technice grawerowania laserem, co zapewnia ich najwyższą jakość.  Czas realizacji jednej standardowej wielkości pieczątki może zamknąć się nawet w pięciu minutach , sam proces grawerowania zajmuje ok. 2-3 minut.  Należy jednak pamiętać o kilku zasadach wyrobu pieczątek w trybie od ręki.  Czas realizacji zależy od kilku czynników: wielkości pieczątki,  dodatkowych wymogów dotyczących projektu czy w końcu ilości jednorazowo wyrabianych pieczątek.  Czas grawerowania pieczątki 5×2 cm to ok. 2-3 minut. Gumka do największej dostępnej w naszej ofercie pieczątki na kołku o wymiarze 145×205 mm to w zależności od stopnia skomplikowania grafiki 1,5 do 2,5 godziny.  W takim więc wypadku tryb ekspresowy nie może być krótszy niż czas wykonania samej gumki.
W wypadku przygotowania prze naszych grafików standardowego projektu tekstowego czas jego realizacji wynosi 2-5 minut wliczając w to akceptację przez klienta. Jeśli projekt ma zawierać również grafikę, lecz otrzymamy ją w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe czas realizacji będzie zbliżony do poprzedniego. W wypadku otrzymania pliku bitmapowego(tif, jpg, png, bmp) istnieje potrzeba jego wektoryzacji, co może wydłużyć termin realizacji nawet o kilka godzin.
Na dłuższy czas realizacji pieczątek w trybie ekspresowym m a wpływ także liczba zamawianych jednorazowo sztuk. W wypadku kilkunastu pieczątek minimalny czas realizacji to 1 godzina.
Czas realizacji usługi ekspresowej może także zostać wydłużony w wypadku zamówienia nietypowego automatu samotuszującego, tuszu niestandardowego czy kołka rzeźbionego.

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi