Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

zamów pieczątki online. Decyduj co, jak szybko i w jakiej ilości pragniesz.

Oceń stronę

 
4.420

Wierzymy, że najważniejsza cechą dobrej firmy usługowej jest elastyczność. Klient wie czego chce, naszym zadaniem jest pomóc mu to zrealizować. Na tyle łatwo, szybko i tanio jak to tylko możliwe.  To proste ….

Jak chcesz złożyć zamówienie online ?

Codziennie obsługujemy online wielu klientów. Każdy z nich jest inny, każdego staramy się traktować indywidualnie. To Państwo wiedzą , co Was sprowadza i czego oczekujecie. Dlatego jesteśmy otwarci na formę kontaktu. Jeśli nasz klient nie lubi formalności – wystarczy wysłać treść pieczątki mailem lub za pośrednictwem formularza. Nasi specjaliści ds. obsługi klienta prześlą w odpowiedzi wycenę, ustalą szczegóły odbioru lub wysyłki złożonego online zamówienia i określą termin realizacji. Graficy wykonają projekt i prześlą do akceptacji lub jeśli klient tego nie życzy wykonają samodzielnie projekt. Cały proces złożenia zamówienia może odbyć się online, a efekt prześlemy kurierem.
To Państwo decydują o zakresie interakcji z naszą firmą. Może to być metoda wskazana wcześniej , czyli zamów i zapomnij . Jeśli wolą Państwo mieć kontrolę nad projektem i dostosować go do konkretnych wymagań z przyjemnością przedstawimy  kilka wskazówek jak dobrze zaprojektować pieczątkę.
Sami wykonują państwo projekty – nic prostszego, wystarczy przesłać nam gotowy plik z grafiką wektorową i czcionkami zamienionymi na krzywe , my zaś wykonamy dokładnie to , czego się od nas wymaga.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy drogą mailową lub telefonicznie. Jeśli są państwo zainteresowani tym jakie artykuły stemplarskie posiadamy w swojej ofercie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia konkretnych podstron. Może chodzi o automaty Colop, Wagraf ,Trodat. Może o  stemple drewniane.  Możliwe, że są Państwo zainteresowani  pieczątkami kieszonkowymi. Cokolwiek to będzie – zapraszamy ….
Forma złożenia zamówienia online jest u nas dokładnie taka, jakie być powinna – zależna od klienta.

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi