Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Suchy stempel- pieczątka 3D wyciskana wklęsła/wypukła najtaniej

Oceń stronę

 
4.6171

Suche stemple

Technologia suchych stempli opiera się na wykorzystaniu matryc grawerowanych laserowo. Treść stempla jest wyciskana w materiale ( którym może być papier, karton, baner/plandeka, skóra, inne miękkie materiały ). Uzyskujemy w ten sposób trwałe, estetyczne wklęsłe lub wypukłe odbicie. Suche stemple doskonale sprawdzają się do trwałego znakowania materiałów, zabezpieczenia i autoryzacji dokumentów, nadając im oryginalny, profesjonalny wygląd. Dużym plusem suchego stempla jest wysoka żywotność, łatwość obsługi i brak materiałów eksploatacyjnych. W przeciwieństwie do zwykłej pieczątki, suchy stempel nie wymaga nasączania tuszem, wymiany poduszek. Po zakończeniu procesu grawerowania laserowego matrycy suchy stempel nadaje się do długoletniego użytkowania.
Dzięki bardzo precyzyjnemu procesowi grawerowania z rozdzielczością do 1000 ppi, w wytrzymałym materiale matrycy, suchy stempel prezentuje zawsze doskonałe odbicie. Jest też niezwykle trudny do podrobienia, co czyni go niezastąpionym do autoryzacji dokumentów ( gwarancje, faktury , pokwitowania). Doskonale prezentuje się na dyplomach, może służyć do znakowania książek, zdjęć, albumów. Jest doskonałym, oryginalnym i ekskluzywnym prezentem.

Suche stemple – rodzaje

W naszej ofercie posiadamy 3 wymiary stempli suchych: okrągły o średnicy 50 mm, okrągły o średnicy 40 mm i prostokątny 25×50 mm. Należy pamiętać, iż stempel zawsze wyciskany jest z obu stron materiału: na awersie występuje w odbiciu właściwym , na rewersie w odbiciu lustrzanym. Odbicie właściwe może być wypukłe( gdy główny motyw graficzny wystaje ponad materiał ) lub wklęsły ( gdy główny motyw stempla jest wyciśnięty w materiale). Poniżej prezentujemy zdjęcia obu typów odbicia:

Suchy stempel odbicie wypukłe

Suchy stempel - odbicie wypukłe

Odbicie wklęsłe

Suchy stempel odbicie wklęsłe

Oto kilka innych przykładów suchych stempli:

Inny przykład suchego stempla wypukłegoPrzykład 2 suchy stempel wypukły

Suchy stemple z grafiką Przykład 2 suchego stempla wklęsłego

Matryca i patryca do suchego stempla

komplet matrycy i patrycy do suchego stempla

Poniżej prezentujemy plik wideo z zastosowaniem stempla suchego Colop wraz ze specjalną naklejką( dostępną w naszej ofercie od ręki):

Suchy stempel
Stemple wyciskane
http://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/suchy-stempel.jpg
Suchy stempel to pieczątka wyciskana w materiale . Może tworzyć odbicie trójwymiarowe wypukłe lub wklęsłe. Suche stemple doskonale nadają się do trwałego znakowania , ich największa zaletą jest trudnośc podrobienia . Suchy stempel występuję w 3 wielkościach : okrągły o średnicy 40 i 50 mm oraz prostokątny 25x50 mm . Suche stemple nadają dokumentom prestiżowy wygląd i utrudniają ich nieautoryzowane powielanie.
Pieczątki
199-299
PLN
Max suche stemple
Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi