Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Stempel do laku-referentka

Oceń stronę

 
4.8419

Stempel do laku/referentka

Stempel do laku
Stemple do laku zwane także referentkami to nowość w naszej ofercie. Znajdują one bardzo szerokie zastosowanie w biurach, urzędach, bankach jak i do zastosowań prywatnych.  Najczęściej korzysta się z nich przy zabezpieczaniu pomieszczeń, szaf, kopert.  Lak nadaje się do tego celu doskonale z uwagi na dużą kruchość.  Próba usunięcia pieczęci lakowej kończy się jej uszkodzeniem/wykruszeniem.

Inne zastosowania pieczęci lakowej:
zabezpieczenie dokumentów
– zabezpieczanie teczek, kopert, gwarancji, dokumentów
-dyplomy, certyfikaty
-zaproszenia ślubne, komunijne
– zabezpieczenie butelek
– znakowanie opakowań prezentów
– wyróżnienie produktów ekskluzywnych, limitowanych serii
W naszej ofercie znajdą Państwo mosiężne okrągłe stemple do laku o średnicy 22 mm(maksymalne bezpieczne pole grafiki to 20 mm ).
Cena obejmuje również koszt grawerowania tekstu/grafiki.
W sprzedaży posiadamy także lak do stempli w następujących kolorach: czarny, burgund, czerwony, granatowy, zielony.

Jak zamówić  pieczątki do laku/referentki

W wypadku stempli tekstowych wystarczy wysłać tekst, który chcą Państwo umieścić na referentce. Jeśli ma on być rozmieszczony w konkretny sposób – prosimy o podanie wytycznych (z określeniem co ma być na górze, co na dole, co w środku).
Jeśli chcą Państwo zamówić stempel do laku z grafiką, prosimy o jej przesłanie (aby uniknąć dodatkowych kosztów obróbki prosimy o przesłanie grafiki wektorowej z czcionkami zmienionymi na krzywe).
Termin realizacji stempla do laku to 2-5 dni roboczych od ostatecznego zatwierdzenia projektu.

 

Poszukują Państwo innych metod zabezpieczenia dokumentów ? Proponujemy zapoznać się z nasza stroną poświęconą technice suchych stempli wyciskanych w różnych materiałach:

Podstrona o wyrobie suchych stempli

 

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi