Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Pieczątki pocztowe - wyrobisz u nas od ręki

Oceń stronę

 
4.0423

Pieczątki pocztowe

Umowa z Pocztą Polską dotyczącą wysyłek krajowych i międzynarodowych nakłada obowiązek stemplowania każdej przesyłki pieczątką . Dokładna treść pieczątki pocztowej określona jest każdorazowo w umowie. Warto dokładnie zapoznać się z ich treścią i zastosować przy tworzeniu odpowiedniej pieczątki do wysyłek . Zasadniczo pieczątka, którą stemplujemy przesyłki krajowe powinna zawierać słowa ” opłata pobrana” , numer i datę zawartej z Pocztą Polską umowy oraz numer urzędu, w którym przesyłka zostanie nadana. W wypadku pieczątki do przesyłek międzynarodowych słowa: „”opłata pobrana ” zastępuje zwrot: ” TP/TAXE PERCUE”. Powinien znajdować się on w ramce o określonej w umowie powierzchni.

UWAGA ! Dokładna treść pieczątki pocztowej jest opisana w umowie zawartej z Pocztą Polską i może się różnić od wzoru tu opisanego .
Należy dokładnie przestrzegać warunków wykonania pieczątki określonych w stosownej umowie.

Poniżej prezentujemy przykładowe wzory pieczątek do przesyłek krajowych i międzynarodowych . Każdorazowo dostosowujemy wygląd i treść pieczątki do wymagań klienta. Pieczątki pocztowe, tak jak i inne stemple i pieczątki w firmie Max s.c., wykonywane są w technologii laserowej. Istnieje więc możliwość wyrobu pieczątki pocztowej w trybie ekspresowym- od ręki.

Pieczątka do przesyłek krajowych

Pieczatka pocztowa przesylki krajowe

Pieczątka do przesyłek międzynarodowych

Pieczątka pocztowa przesyłki międzynarodowe

Pieczątka priorytet

Wzór nr 1

Pieczątka priorytet

Wzór nr 2

Pieczątka priorytet wzór 2

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi