Nadruk na torbach 2017-09-02T18:06:50+00:00

Oceń stronę

 
3.7524

STEMPEL DO TOREB W 25 KOLORACH

Stemple do nadruku na torbach papierowych

Papierowe torby dzięki aspektowi ekologicznemu stają się coraz popularniejsze. Poza oczywistymi zaletami dla środowiska torby ekologiczne mogą być doskonałym nośnikiem reklamy i prezentacją Państwa firmy. Do tego celu najlepiej nadaje się nadruk. Jednak często, szczególnie przy małych nakładach, jest on niezwykle kosztowny. Koszt przygotowania druku sprawia , iż taka forma reklamy może być kosztowna. Dlatego doskonałą alternatywą dla tradycyjnego nadruku jest stempel do nadruku na torebkach . Dzięki zastosowaniu techniki laserowej istnieje możliwość odwzorowania nawet bardzo skomplikowanych grafik, logotypów, znaków. Oferujemy stemple do toreb o dużych gabarytach, nawet 145×205 mm, co jest powierzchnią wystarczająca do graficznej prezentacji firmy. Stempel jest najtańszą alternatywą tradycyjnego nadruku na torbach papierowych, a przede wszystkim można go wykonać nawet dla niewielkich nakładów.  Jest też bardzo uniwersalny: jednym stemplem można wykonać nadruki w różnych kolorach oraz na rożnych rozmiarach toreb. Dodatkowo nadruk reklamowy za pomocą stempla wykonujemy na dowolnej liczbie egzemplarzy i możemy go stosować samodzielnie.

Kołki drewniane są doskonałym nośnikiem pieczątek do znakowania toreb papierowych. Mają wiele atutów: niska cena, łatwość naniesienia grafiki na torbę. Jednak największą ich zaletą jest wymiar: W naszej ofercie znajdą Państwo komplet kołek do nadruku na torbach o wymiarze do 145×205 mm z pasującą do niego poduszką z tuszem. Taka powierzchnia niedostępna jest dla żadnego innego typu pieczątek. Zapewnia widoczną prezentację Państwa firmy nawet na dużych torbach papierowych. Jest to więc najbardziej optymalna metoda zadruku toreb w wypadku zamówień niskonakładowych.
Kolejnym atutem stempli jest możliwość personalizacji sposobu nanoszenia grafiki na torbę. Poprzez regulację siły nacisku, ilości tuszu oraz stosowania na torbę dopiero drugiego odbicia, zyskują Państwo kontrolę nad ostatecznym efektem. Dodatkowo w naszej ofercie znajda państwo ponad 25 kolorów tuszu  do pieczątek. W ten sposób jeden stempel może prezentować się na 20 rożnych sposobów.  To ewidentna przewaga nadruku za pomoca stempla, gdyż w drukarni  wybór innego koloru jest traktowany jako oddzielne zamówienie. Tu wystarczy  wymienić tusz w poduszce lub zakupić dodatkową poduszkę z tuszem .  Sami Państwo decydują, kiedy , na których torbach i w jakim kolorze powinien znaleźć się nadruk.  Nie są Państwo zależni od terminów i minimalnej wielkości zamówienia nadruku na torbach, wykonują go Państwo sami w dowolnym momencie.
Kołki drewniane do toreb plastikowych występują w wielu wymiarach w wersji standardowej (płaskiej) i tzw. kołyski( dla większych rozmiarów). Tego typu pieczątka wymaga oddzielnej poduszki z tuszem . Poduszki z tuszem występują w kilu wymiarach do 145×205 mm włącznie.