Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Pieczątki Bożonarodzeniowe

Oceń stronę

 
54

Boże Narodzenie to nie tylko okres niezwykle radosny , ale również czas wzmożonych zakupów zarówno indywidualnych jak i firmowych , związanych z końcem roku kalendarzowego . Pieczątka bożonarodzeniowa jest doskonałym sposobem na podziękowanie klientom za współpracę oraz sposobem na reklamę.

Pieczątki okolicznościowe na Boże Narodzenie – zastosowanie

Najczęściej tego typu pieczątki stawiamy na fakturach. Doskonale nadają się do tego celu wszystkie typy pieczątek okolicznościowych – okrągłe, na stemplu drewnianymwielokolorowe. Poza tradycyjną grafiką i życzeniami mogą Państwo dodać dane identyfikujące: adres strony, informację o dodatkowym rabacie, itp.
Pieczątki bożonarodzeniowe doskonale nadają się także do ozdabiania toreb ekologicznych papierowych. Duży stempel na kołku może mieć wymiar nawet 150×200 mm i pomieścić nie tylko ciekawy motyw graficzny, ale także Państwa logo , adres strony internetowej, numer telefonu, itp.
Pieczątki okolicznościowe to także znakomity sposób na stworzenie oryginalnych kartek świątecznych . Można połączyć kilka motywów graficznych, dodać pieczątkę z życzeniami czy faksymile– pieczątkę z podpisem. Można przy tym wykorzystać bogatą – składająca się z 37 kolorów- paletę tuszów wodnych do pieczątek

Pieczątki okolicznościowe- wycena i zamówienie

Z uwagi na szeroki zakres rodzajów pieczątek bożonarodzeniowych ceny mogą się znacznie wahać. Mogą Państwo zamówić standardową pieczątkę graficzno-tekstową w jednym kolorze już od  20 zł +vat (stempel) lub 33 zł+vat ( automat samotuszujący).  Droższym rozwiązaniem są pieczątki wielokolorowe(tylko automaty samotuszujące) : cena może wahać się od 55 do 250 zł+vat ( w wypadku największego automatu Colop 3900 o powierzchni 103×53 mm ).  W wypadku zamówienia większej ilości pieczątek otrzymają Państwo korzystne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień drogą mailową , za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

 

Pieczątki na Boże Narodzenie – przykłady

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi