Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Największe pieczątki

Oceń stronę

 
4.6834

Pieczątki o dużych rozmiarach

Pieczątki nietypowe są dla nas typowym rodzajem zleceń. Z uwagi na fakt bardzo rozbudowanych stanów magazynowych i najnowocześniejszego systemu grawerowania laserem możemy zapewnić naszym klientom realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli potrzebują Państwo naprawdę dużych pieczątek – nasza firma jest najlepszym miejscem, aby je znaleźć. Poniżej krótka prezentacja największych dostępnych pieczątek na rynku

Duże pieczątki plastikowe

Największa pieczątka plastikowa- Colop 60 Automaty plastikowe są najczęściej spotykaną formą pieczątek. Są poręczne , wygodne i lekkie. Automaty standardowe mają wymiar do 55×20 mm, co w zupełności pokrywa 80 % zapotrzebowania na pieczątki. Jeśli potrzebna jest większa pieczątka można skorzystać z automatów o niestandardowej wielkości i kształcie.
Największym prostokątnym plastikowym automatem samotuszującym jest Colop Printer 60 o polu 73×34 mm . Umożliwia on umieszczenie nawet 8-9 linijek tekstu. Doskonale nadaje się do pieczątek księgowych czy pieczątek kolorowych.
Jeśli chodzi o największe plastikowe automaty samotuszujące o nietypowych kształtach to dostępne są następujące modele:
automat okrągły: Colop R50 o maksymalnej średnicy płytki testowej 48 mm
automat Owalny Colop O55 o polu tekstowym 53×33 mm
automat kwadratowy Q43 o polu 41×41 mm
prostokątny podłużny: Colop 45 o polu 80×23 mm

Duże pieczątki metalowe

Wszyscy wiodący producenci automatów samotuszujących mają w ofercie duże automaty szkieletowe metalowe. Największym automatem metalowym Wagraf jest model Huzar 80 o polu 68×46 mm. W ofercie Trodat największym automatem jest model Professional Line 5211 o maksymalnej powierzchni płytki tekstowej 53×83 mm. Największym dostępnym na rynku automatem metalowym szkieletowym jest Colop 3900, który oferuje powierzchnię 103×53 mm.

Największa pieczątka automatyczna w technologii fleszowej: Colop Eos 140

W naszej ofercie nie może zabraknąć także największej pieczątki wykonanej w technice fleszowej. Pieczątki Colop serii EOS charakteryzuje typowa dla tej marki najwyższa jakość, ciekawy design i  znakomite parametry. Colop EOS 140 to największa pieczątka automatyczna oferująca  maksymalne pole tekstowe 121×89 mm.  Takie pole nie jest dostępne w żadnej innej pieczątce automatycznej.  Pieczatki fleszowe zwane tez czasami pieczątkami beztuszowymi posiadają niezwykle wydajny system tuszowania, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć wysoka jakością liczoną w tysiącach odbićPieczątki EOS 140 wykonywane są na specjalne zamówienia,  nie są dostępne w usłudze ekspresowej

Duże datowniki

Największym datownikiem metalowym szkieletowym firmy Wagraf jest Huzar D80 o polu 80 z płytką tekstową 68×46 mm. Największy datownik firmy Trodat to model 5480 o wymiarze gumki 66×45 mm.
Największy na rynku model datownika to Colop 3960 o polu 103×53 mm

Największe pieczątki na stemplu drewnianym

Największe dostępne pieczątki wykonuje się na kołkach drewnianych. W naszej ofercie występują stworzone na nasze specjalne zamówienie stemple- kołyski o maksymalnym polu 145×205 mm. Posiadamy także w sprzedaży kołki klasyczne-płaskie o polu 195×145. Do wszystkich stempli posiadamy poduszki na tusz.

Największe gumki(płytki tekstowe)

Istnieje możliwość wykonania samej gumki (płytki tekstowej). W takim wypadku istnieje możliwość wykonania płytki tekstowej o maksymalnym wymiarze 210×297 mm ( format kartki A4) .

Galeria przykładowych realizacji:

 

 

Duża pieczątka
Wagraf, Colop, Trodat
http://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/06/najwiekszy-kolek-kolyska.jpg
Największe pieczątki na rynku w Max to oferta, której nie znajdziesz nigdzie indziej. mamy nie tylko największą pieczątkę na rynku- stempel o wymiarach 200x150 mm, ale również pasującą do niego największą poduszkę na tusz.
Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi