Poduszki drewniane na tusz 2017-09-02T14:09:50+00:00

Oceń stronę

 
4.3234

PODUSZKI DREWNIANE NA TUSZ

Poduszka drewniana na tusz z e stemplem Specjalnie na Państwa życzenie wprowadziliśmy do naszej oferty poduszki drewniane na tusz. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada poduszki drewniane i to w tak szerokiej ofercie. Dzięki wysokiemu standardowi wykonania poduszki te doskonale prezentują się nie tylko z klasycznymi kołkami drewnianymi do pieczątek, ale także z ekskluzywnymi stemplami o rzeźbionych głowniach.
Poduszki drewniane występują w 3 wymiarach:
standardowa 107×87
duża o wymiarze 195×145 mm
największa dostępna na rynku 205×145 mm.

Każda z poduszek może zostać napełniona tuszem standardowym(wodnym), który przeznaczony jest wyłącznie do klasycznego papieru ( nie nadaje się do papierów powlekanych, lakierowanych, kredowych).
Poduszki drewniane można także grawerować, umieszczając na wieczku pudełka dowolna grafikę lub tekst.

Poduszki drewniane- dostępne kolory tuszu

Firma max posiada obecnie w swojej ofercie 25 kolorów tuszu wodnego, który można stosować do poduszek drewnianych. Poglądowy wzornik dostępnych kolorów znajdą Państwu w linku: kolory tuszu wodnego
istnieje także możliwość zamówienia tuszu według Pantone. Minimalna wielkość zamówienia to 250 ml w jednym, dużym opakowaniu. Średni czas oczekiwania to 4-6 tygodni.
Do wymienionych powyżej poduszek drewnianych nie należy stosować tuszów specjalistycznych, a więc szybkoschnących, wodoodpornych, do drewna, itp.

Grawerowanie dedykacji/grafiki na poduszce drewnianej

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem istnieje możliwość wygrawerowania na wierzchu poduszki na tusz dowolnej dedykacji, a nawet grafiki.
Usługa jest dodatkowo płatna , jej koszt jest zależny od liczby zamawianych poduszek, wielkości powierzchni grawerowanej, stopnia skomplikowania graweru. Najczęściej cena graweru na poduszce na tusz waha się w granicach 8-25 zł+vat

Galeria poduszek drewnianych z grawerem

Dostępna dodatkowa kolorystyka poduszek drewnianych

Poza naturalnym kolorem drewna na zamówienie dostępne są w naszej ofercie także poduszki w wymiarze standardowym 107×87 mm w następujących kolorach: wiśnia, dąb rustykalny, czarny, ugier złoty
Poduszki drewniane w kolorach niestandardowych są droższe o 15 zł+vat