Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Automaty samotuszujące Colop, Trodat Wagraf - największy wybór od ręki

Oceń stronę

 
4.5250

Automaty samotuszujące są obecnie najpopularniejszym nośnikiem pieczątek. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę na możliwości jakie pieczątki automatyczne oferują. Są niezwykle wydajne, występują w wielu wymiarach i kształtach, mają ciekawą stylistykę i w połączeniu z płytka tekstową grawerowaną laserem oferują najlepszą dostępną jakość. Umożliwiają wykonanie pieczątek z tekstem i datą bądź numerem, a także pieczątek wielokolorowych.
Automaty samotuszujące zajmują czołowe miejsce w ofercie wszystkich cenionych producentów pieczątek, czyli firm: Colop, Trodat i Wagraf.
Najpopularniejsze pieczątki automatyczne zwane standardowymi mają kształt prostokąta, występują w 4 wielkościach od 25×6 mm do 55×20 mm. Dzięki optymalnemu dopasowaniu doskonale sprawdzają się w wypadku większości pieczątek firmowych, imiennych, faksymile czy prostych pieczątek księgowych.
Czasami istnieje jednak potrzeba zastosowania automatów samotuszujących o nietypowym wymiarze lub kształcie. Takie produkty mają w swojej ofercie dwie firmy: Colop i Trodat . jednak w oparciu o zdobywane od 1995 roku doświadczenie polecamy szczególnie produkty Colop, które charakteryzuje najwyższa trwałość i doskonała ergonomia. Oferta automatów samotuszujących Colop jest niezwykle szeroka i obejmuje ponad 80 modeli różnych kształtów i wielkości . Poczawszy od małych automatów okrągłych  o średnicy  12 mm po największy dostępny na rynku automat metalowy szkieletowy Colop 3900 o polu tekstowym 103×53 mm.

Więcej szczegółowych informacji na temat konkretnych produktów znajdą Państwo na stronach:

Pieczątki  Colop – automaty samotuszujące,  automaty metalowe, pieczątki mobilne

Pieczątki Wagraf- automaty standardowe,  metalowe szkieletowe, datowniki

Pieczątki Trodat – automaty samotuszujące plastikowe, metalowe-szkieletowe, datowniki, pieczątki mobilne

 

 

 

Automat samotuszujący
Colo,Trodat, Wagraf
http://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/Trodat-automat-4913_zielony2.jpg
Automaty samotuszujące znanych firm Colop, Wagraf , Trodat
Pieczątki
12-300
PLN
Max pieczątki automatyczne
Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi