Pieczątki 2017-09-01T20:42:01+00:00

Oceń stronę

 
4.6192
PIECZĄTKI WARSZAWA OD RĘKI TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

Pieczątki Warszawa/Polska

Klientom z Warszawy oferujemy możliwość wykonania pieczątki od ręki – w 5 minut. Wszystkim zaś udostępniamy możliwość zamówienia pieczątek online i przesyłkę kurierem.
Aby oszczędzić Państwa czas, proces składania zamówienia na pieczątki został maksymalnie uproszczony. Wystarczy wysłać treść pieczątki w wiadomości e-mail, podać dodatkowe szczegóły (wielkość pieczątki, kolor tuszu, ewentualne dodatkowe sugestie). Jeśli chcą Państwo na pieczątce umieścić logotyp lub grafikę prosimy o jej dołączenie do wiadomości e-mail. Optymalnym rozwiązaniem jest wysłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe (pliki z rozszerzeniem .cdr, .ai, .eps). Jeśli nie dysponują Państwo takim plikiem, prosimy o dołączenie najlepszego z posiadanych przez państwa plików( o najlepszej jakości jaką państwo dysponują).
Jeśli nie dysponują państwo własnym projektem pieczątki wystarczy podać treść pieczątki w wiadomości e-mail. Po jego otrzymaniu przedstawimy wycenę usługi. Po jej akceptacji nasz dział graficzny wyśle projekt w skali 1:1 w pliku pdf. Umożliwi to wybór wyglądu pieczątki przed jej wykonaniem. Nasi graficy zasugerują optymalną wielkości model automatu.

Odbiór i dostawa Towaru

Standardowo zamówione pieczątki można odebrać w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 21/23. W linku poniżej znajdą Państwo szczegółową mapkę dojazdu. Po wpisaniu punktu startowego można opracować optymalną trasę dojazdu:

Jak trafić do Max  pieczątki od ręki 

Istnieje możliwość dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki miejskiej i krajowej podajemy każdorazowo na życzenie klienta w mailu z wyceną. W wypadku wysyłki formą płatności jest przedpłata pełnej kwoty na konto na podstawie skanu faktury proforma przesyłanego mailem ( w wypadku firm) lub po podaniu przez nas danych do przelewu ( w wypadku odbiorców indywidualnych).

Pieczątki online – zamów pieczątkę mailem

Pieczątka na kołku drewnianym Czas to pieniądz, dlatego dla wygody naszych klientów udostępniliśmy usługę pieczątki online Umożliwia ona przesłanie treści zamawianej pieczątki mailem. Jak zamówić pieczątkę drogą mailową: Prosimy o wysłanie dokładnie sprawdzonej treści pieczątki. Jeśli mają Państwo jakieś konkretne wymagania odnośnie wielkości płytki tekstowej, określonego kroju pisma, rozmieszczenia tekstu, rodzaju nośnika pieczątki( automat, etui metalowe, kołek, itp.) prosimy koniecznie zawrzeć je w treści maila z zamówieniem. W odpowiedzi przesyłamy wycenę konkretnej pieczątki. Jeśli cena jest akceptowana, zamówienie zostaje zrealizowane. O terminie odbioru pieczątki informujemy drogą mailową. Więcej o warunkach zamówienia pieczątek online znajdą Państwo w poniższym linku:
Pieczątki online- jak zamówić pieczątkę mailem

 

Pieczątki w trybie ekspresowym-„od ręki”

Przy zastosowaniu technologii grawerowania laserem istnieje możliwość wykonania doskonałej jakości pieczątek od ręki. Czas grawerowania jednej płytki tekstowej do standardowego automatu to ok. 3-5 minut ! Krótki czas realizacji w technice grawerowania laserem nie odbywa się kosztem jakości, co pozytywnie wyróżnia ją na tle innych technik wyrobu pieczątek .
Należy jednak pamiętać, iż w trybie ekspresowym wykonujemy jedynie standardowe pieczątki, z zastosowaniem dostępnych nam krojów czcionek.
Dostosowanie pieczątki do poprzedniego wzoru, umieszczenie dodatkowej grafiki ( jeśli nie zostanie dostarczona w postaci grafiki wektorowej) czy inne prace graficzne wymagają dodatkowego czasu.
Więcej szczegółów na temat zamawiania pieczątki w trybie „od ręki” znajdą Państwo w liku poniżej:
Pieczątki od ręki- warunki zamawiania

Pieczątki kieszonkowe-mobilne

alt="Pieczątka kieszonkowa mysz mouse 20"

W naszej ofercie znajdą Państwo także rozwiązania mobilne , które doskonale sprawdzają się w wypadku pieczątek , które muszą być często przenoszone. należy jednak pamiętać, iż pieczątki mobilne nie są pieczątkami automatycznymi , dlatego takie rozwiązanie polecamy w wypadku niezbyt częstego użytkowania pieczątki. Więcej informacji na temat pieczątek kieszonkowych znajdą Państwo w linku poniżej:
Informacje dotyczące pieczątek kieszonkowych/mobilnych

Pieczątki firmowe

Pieczątki firmowe są niezbędne w działalności każdego przedsiębiorcy. Warto zwrócić uwagę na dane, które powinny zawierać. Unikniemy w ten sposób problemów z ich ewentualnym zakwestionowaniem . Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat pieczątek firmowych, proszę kliknąć na poniższy link:
Pieczątki firmowe- jakie dane powinny zawierać

Pieczątka z logo/graficzna

Pieczątka z grafiką logo Wyrób pieczątek w technice grawerowania laserem umożliwia nowe, niedostępne w innych technikach możliwości. Niebywała dokładności ułatwia umieszczenie na pieczątce nawet skomplikowanych grafik, logotypów, czy wreszcie zdjęć w odcieniach szarości. Mogą Państwo przesłać nam gotowy plik z grafiką, sami decydując jak ma wyglądać Państwa pieczątka . Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad przesyłania i warunków, jakie powinny spełniać projekty pieczątek prosimy o kliknięcie na poniższy link:
Przesyłanie projektu pieczątki – zasady 

Więcej informacji na temat pieczątki z logo znajdą Państwo w poniższym linku:
Pieczątki z logo-dodatkowe informacje

Faksymile- pieczątka z podpisem

Faksymile-pieczątka z podpisem Faksymile czyli pieczątka z podpisem zyskuje na popularności. Jej zamówienie w naszej firmie jest niezwykle łatwe. Mogą Państwo złożyć podpis osobiście w siedzibie naszej firmy . W tym wypadku wyrobienie pieczątki możliwe jest nawet od ręki w ok. 10-20 minut. Jeśli nie ma takiej możliwości, wzór podpisu można przesłać do nas w pliku graficznym( .eps, ai, cdr, jpg) jako załącznik do wiadomości e-mail. Możliwe jest wykonanie pieczątki zawierającej nie tylko sam podpis, ale także dodatkowy tekst ( imię i nazwisko, stanowisko, nazwa firmy, itp. ) Więcej informacji na temat pieczątek faksymile znajda Państwo na stronie:

Pieczątki z podpisem- faksymile

Pieczątki imienne

Stanowią niezwykle istotny element wielu dokumentu i potrzebne są w każdej firmie. Pieczątki imienne najczęściej wykonuje się w małych automatach samotuszujących ( Wagraf 2s , Colop 20, Trodat 4913) lub w pudełkach kieszonkowych. Poniżej znajdą Państwo plik prezentujący przykładowe wzory pieczątek imiennych oraz link do strony zawierającej więcej informacji o tym typie pieczątek:
WZORY PIECZĄTEK IMIENNYCH – PLIK PDF 

 

Stemple drewniane

Wzór kołka drewnianego okrągłego Stemple, czyli pieczątki tradycyjne na kołku drewnianym lub plastikowym wciąż pozostają niezwykle popularne. Mimo, iż nie są tak wygodne w użytkowaniu jak pieczątki automatyczne, do wielu zastosowań są niezastąpione. Ich dużą zaletą jest niższa cena oraz wyraźnie wyższa wielkość pola tekstowego: do 200×150 mm . Obecnie jako jedyna w Polsce firma posiadamy również drewniane poduszki na tusz, które umożliwiają użycie stempli o tak dużej powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo największy wybór stempli o różnych kształtach i wielkościach: prostokątne, okrągłe,  kwadratowe, płaskie i kołyski.  Aby dowiedzieć się więcej na temat wyrobu stempli proszę kliknąć na poniższy link:
Więcej informacji na temat wyrobu stempli

 

 

Pieczątki do toreb papierowych

Stemple do toreb są najlepszą alternatywa dla nadruku. Charakteryzuje je łatwość użycia , możliwość szybkiej zmiany kolorystyki ( wystarczy użyć poduszkę z tuszem w innym kolorze) możliwość stosowania nadruku w dowolnym miejscu, a przede wszystkim samodzielna aplikacja nadruku nawet na jednej torbie. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat nadruku na torbach papierowych prosimy o kliknięcie na poniższy link. 
Stemple do nadruku na torbach papierowych

 

 

Wymiana płytki tekstowej (gumki) w pieczątce

Wyrób pieczątek w technice grawerowania laserowego umożliwia wymianę samej płytki tekstowej (treści) pieczątki bez potrzeby wymiany mechanizmu( automatu, etui, itp). W ten sposób mogą Państwo oszczędzić nawet do 80 % kosztów wykonania nowej pieczątki. Więcej szczegółów na temat wymiany płytki tekstowej w pieczątce znajdą Państwo w linku poniżej:
Wymiana płytki tekstowej(gumki) w pieczątce

 

 

Pieczątki nietypowe

Zdobywane od 1995 roku doświadczenie sprawia, iż jesteśmy ekspertami do zadań specjalnych. Jeśli potrzebują Państwo wykonać nietypową pieczątkę firma Max jest odpowiednim wyborem.
Pieczątki duże ( do 205×155), skomplikowane graficznie, ozdobne, drewniane. Oferujemy fachowe doradztwo, szeroką paletę produktów , indywidualne rozwiązania, oparte o nisko-seryjne produkty niszowe. Duże pieczątki , tusze szybkoschnące, ponad 20 kolorów tuszu do pieczątek tradycyjnych- to wszystko znajdą państwo w jednym miejscu.Więcej informacji na stronie:
Pieczątki nietypowe- do zadań specjalnych

 

 

Tusz do pieczątek i stempli

Tusz do pieczątek

W Max s.c. mogą Państwo także zakupić tusz do stempli i pieczątek. Dostępne są zarówno tusze w kolorach standardowych ( czarny, granatowy, zielony, czerwony) jak i niestandardowych: brązowy, pomarańczowy,żółty, różowy, biały, burgund, tusz widoczny w świetle uv, tusze fluorescencyjne: pomarańczowy, zielony, różowy, żółty. Oferujemy także tusze specjalne – szybkoschnące. Można je stosować na podłożach niewchłaniających lub śliskich. Więcej na temat tuszy do pieczątek znajdą Państwo w poniższym linku:
Informacje o tuszach do pieczątek

 

Zamówienie pieczątek – uwagi

Przy składaniu zamówienia lub odbiorze pieczątek należy pamiętać o przedstawieniu odpowiednich dokumentów stwierdzających prawo do posługiwania się stemplem: Spółki akcyjne, komandytowe, z ograniczoną odpowiedzialnością: kserokopia wyciągu z KRS Jednoosobowa działalność, spółka cywilna: Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Pieczątki lekarskie, adwokackie, inne pieczątki zawodowe: dokument stwierdzający prawo do wykonywania zawodu. Pieczątki imienne świadczące o posiadaniu odpowiednich uprawnień(budowlanych, elektrycznych,itp.): dokument stwierdzający posiadanie tychże uprawnień. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl

Pieczątki
Wagraf Colop Trodat
http://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/pieczatki-warszawa.jpg
Pieczątki Warszawa w automatach samotuszujących i etui kieszonkowych firm Colop, Wagraf, Trodat
Pieczątki
12-300
PLN
Max pieczątki