Strona korzysta z cookies ( ciasteczek ). Jeśli tego nie akceptujesz zmień ustawienia przeglądarki lub opuść stronę. Więcej informacji: tutaj
Close

Promocje w Max - jeszcze lepsze oferty na wyrób pieczątek, druk cyfrowy i oprawę, grawerowanie

Oceń stronę

 
4.888

Promocja Lady Line

Automat  Colop Lady Line promocja

Tylko teraz, do wyczerpania zapasów, każde zamówienie o wartości minimum 100 zł netto zawierające przynajmniej jeden automat Lady Line  będzie nagradzane  stylowym długopisem do smartfonów  Colop Lady Line:

 

Z kartą kibica 10 % rabatu

Z radością informujemy wszystkich kibiców, iż obecnie każdy posiadacz KARTY KIBICA  upoważniony jest do otrzymania 10 % rabatu na wszystkie usługi oferowane w firmie Max.
Wystarczy kliknąć na poniższy baner, aby dowiedzieć się więcej.

fundacja-kibica

Promocja 4 GIGA powodów

Promocja 4 giga powodów
Jest wiele powodów, aby korzystać z usług firmy Max .Teraz dodajemy Państwu kolejne.. 4 Giga.
Wystarczy dokonać zakupów za minimum 150 zł netto i przy odbiorze ( lub w wypadku wysyłki przy podawaniu danych teleadresowych) podać hasło: 4 Giga . Otrzymają Państwo wraz z innymi usługami w pakiecie pamięć flash USB 4 Gb gratis.
Zapraszamy promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja Polan

Automaty samotuszujące Polan

Tylko teraz zamawiając pieczątki i podając hasło ” promocja Polan ” otrzymasz ekskluzywne oprawy serii Polan ( z zaślepką ) w cenie standardowych automatów Wagraf. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Automaty dostępne w wielkości 2,3,4 z tuszem w kolorze niebieskim, czarnym i czerwonym (dostępna niewielka liczba)

Promocja na tusze Colop

Tusz Colop

Wykonane w nowej technologii, bardziej wydajne i charakteryzujące się silniejszym nasyceniem koloru tusze Colop są teraz dostępne w promocyjnej cenie 6,10 zł +vat Propocja wymaga przy zakupie podania hasła: „tanie tusze ”

 

 

 

Promocja Trodat

Automaty samotuszujące Trodat wersja 3.0
Automaty samotuszujące Trodat od lat cieszą się niezwykła popularnością. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną promocję na automaty serii Trodat 3.0
Promocja trwa aż do wyczerpania zapasów i obejmuje dostępne automaty samotuszujące Trodat serii 3.0 niezależnie od liczby zamawianych pieczątek.
Cena automatu samotuszującego w usłudze standardowej ( usługa ekspresowa jest dodatkowo płatna) wraz z płytką tekstową wynosi:
Trodat 4910: 22 zł+vat
Trodat 4911: 26 zł+vat
Trodat 4912: 31 zł+vat
Trodat 4913: 33 zł+vat

Powyższa promocja zawiera koszt ostateczny kompletnej pieczątki , nie łączy się z innymi promocjami, nie podlega dodatkowym rabatom

Back to top

Spodobała Ci się nasza strona? Podziel się nią ze znajomymi